Asystent ds. Obsługi Klienta

KEGEL-BŁAŻUSIAK Jesteśmy liderem produkcji i sprzedaży profesjonalnej odzieży i obuwia do pracy oraz pokrowców i akcesoriów samochodowych.
Nasze produkty docierają do klienta w całej Europie.
Działamy od 1979 roku: 4 fabryki, kilkanaście sklepów w całej Polsce, zatrudniamy ponad 500 pracowników.
Ubieramy ludzi do pracy od pokoleń.

Więcej informacji na temat firmy i jej oferty mogą Państwo znaleźć m.in. na www.kegel24.pl
Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:
Miejsce pracy: Poznań, ul. Promienista 85a
Oferujemy:
  • stabilność zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon)
  • szkolenia produktowe, sprzedażowe i z zakresu Środków Ochrony Indywidualnej
  • atrakcyjne warunki płacy oparte na wynagrodzeniu zasadniczym oraz premii
  • możliwość wykorzystania swoich twórczych zasobów
Zadania:
  • udział w tworzeniu nowych produktów
  • bieżąca obsługa klienta
  • aktywne poszukiwanie nowych klientów
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • uczestniczenie w negocjacjach handlowych
Wymagania:
  • prawo jazdy kat. B
  • dobra organizacja pracy, samodzielność, odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • kreatywność
  • doświadczenie w kontaktach sprzedażowych
  • znajomość zakresu BHP mile widziana, ale nie jest konieczna